Renkli Taşlı Pırlanta Küpeler

9 adet ürün listelenmektedir.
Görünen 9 üründen 1-9 arası

Birbirinden şık renkli taşlar arasından özenle, en kalitelilerini seçen deneyimli ekibimiz sizlere tamamı kendi tasarımımız olan ve benzersiz bir şıklığa sahip pırlanta küpelere sadece bir tıkla sahip olma fırsatı sunuyor. Sektörde yarım asırdan uzun süredir güven veren hizmetlerini sürdüren ve deneyimini online pırlanta alışveriş markamız olan tektaszamani.com üzerinden paylaşan firmamız, en cazip fiyatlarla pırlantanın büyüleyici ışıltısına sahip olmanızı sağlamaya devam ediyor. Renkli taş pırlanta küpe kataloğumuzda yer alan ürünlerde zümrüt, safir ve yakut gibi en değerli taşlarla birlikte mükemmel kesimiyle pırlanta ışıltısını ideal şekilde yansıtan pırlanta taşlar kullanılmıştır.

Renkli Taş Pırlanta Küpe Modelleri

Özel günleri bir ömür boyunca unutmayacak hale dönüştüren, şık bir jestten çok daha fazlası anlamına gelen renkli taşlı pırlanta küpeler doğum günlerinden yıldönümlerine çiftler için özel bir manevi anlama sahip günlerin mutluluğunu taçlandıran hediyelerdir. Her kadının hayalini kurduğu ve zamandan, trendlerden bağımsız biçimde her dönemin trendi olan yakut, safir ve zümrüt gibi en değerli renkli taşların pırlanta ışıltısıyla bütünleştiği küpe tasarımlarımızla her ortamda tarzınızla dikkatleri üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz. Şıklığı kişiye özel ve benzersiz bir tarza dönüştürmeyi garanti eden renkli taş pırlanta küpe modellerimizin üretiminde firmamızın her zaman geçerli olan “kusursuz işçilik” anlayışıyla tasarım yapılmıştır.

Renkli Taşlı Pırlanta Küpe Fiyatları

Zarif tasarımlarıyla stil sahibi kadınların ilk tercihi olan ve prestijli görünümün adresi olan zümrüt, yakut ve safir taşlarla pırlantanın mükemmel uyumuna sahip küpelerimiz arasından beğeninize ve bütçenize uygun bir model mutlaka bulabilirsiniz. Üretici olarak sizlere en avantajlı fiyatlarla hizmet veren, renkli taşlar ve pırlantanın büyüleyici şıklığına en düşük fiyatlarla sahip olmanızı sağlayan tektaszamani.com üzerinden verdiğiniz siparişler sigortalı olarak aynı gün kargoya teslim edilir. Ürünü aldıktan sonra aradan ne kadar zaman geçerse geçsin; satın aldığınız üründe pırlanta, zümrüt, yakut, safir hangi değerli taşların kullanıldığı fark etmeden ürünle ilgili tüm onarım ve bakım ihtiyaçlarınızda bize başvurabilir ve hiçbir ücret ödemeden bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz.