Tria Pırlanta Yüzükler

13 adet ürün listelenmektedir.
Görünen 13 üründen 1-13 arası

Şık görselliği ve üç adet pırlantanın benzersiz uyumuyla, göz kamaştıran ışıltısı sebebiyle en çok tercih edilen pırlanta yüzük tasarımlarından olan Tria pırlanta yüzük modellerimiz 50 yıldan uzun süredir sektörün güvenilir ismi olan firmamızın dijital markası olan tektaszamani.com farkıyla şimdi daha da avantajlı fiyatlarla beğeninize sunuluyor. Üzerindeki üç pırlanta; dünü, bugünü ve yarını sembolize ettiği için mutlu ve huzurlu beraberliğin ölümsüzlüğü anlamına gelen bu prestijli armağan aynı zamanda çiftin aşkının da zaman üstü yani ölümsüz olduğunu gösterir. Özel bir anlam ifade etmesiyle sık tercih edilen pırlanta ürünlerimiz arasında yer alan bu tasarımlar ayrıca vaat ettiği göz kamaştıran ışıltıyla da gösterişli bir şıklık peşinde olanların ilk seçimidir.

Büyüleyici ışıltısıyla bakışların her zaman için odağında yer alan üç pırlantayla tasarımı daha da prestijli bir hale getirilen bu şık yüzükler, üçüncü yıl hediye olarak sıkça tercih edildiği gibi ayrıca düğünlerde alyansı tamamlamak için de en sık tercih edilen takılardandır. Birlikteliğin başlangıcından itibaren çiftin aşkının ve sadakatinin sonsuz kadar devam edeceğini ifade etmek için tercih edilen bu şık tasarımlı pırlanta yüzükler ayrıca üçüncü yıla özel bir jest olarak da seçebileceğiniz tartışmasız en özel ve değerli hediye olacaktır. Aşkın ve ölümsüz birlikteliğin simgesi olan Tria pırlanta yüzük modelleri dün olduğu gibi bugün de kalbinizin tamamen ona ait olduğunu, yarın da aşkınızın değişmeyeceğini ve sonsuza kadar sevginizin süreceğini gösterir. Yüzüklerdeki üç taşın yüksek tasarımıysa alyanslara şık bir görsellik sunacak şekilde eşlik etmekte, bunun için Tria pırlanta yüzükler düğünlerde takmak üzere de sıkça tercih edilmekte.

Firmamız imalatçı olarak 50 seneden uzun süredir sektörde yer aldığı için siz değerli müşterilerine tamamen kendi tasarımı olan Tria pırlanta yüzük modellerini piyasanın en uygun fiyatlarıyla ve tektaszamani.com güvencesiyle sunmakta. Rekabetçi fiyatlarımız ve pırlanta sektöründe tasarımlara yön veren modellerimizle en iyisine, en cazip fiyatlarla sahip olmanızı sağlayan firmamızın ürünlerini satın aldıktan sonra bakım ve onarıma ilişkin ihtiyaçlarınızda da hiçbir ekstra harcama yapmadan ücretsiz onarım ve bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.