Renkli Taşlı Pırlanta Yüzükler

9 adet ürün listelenmektedir.
Görünen 9 üründen 1-9 arası

Pırlanta şıklığını bir boyut ileri taşıyan; zümrüt, safir ve yakut taşlarla pırlanta yüzük modellerinin en iddialı tasarımlarına imza atan firmamız eşsiz taşlarla süslenen yüzük tasarımlarına bir tıkla sahip olmanızı sağlıyor. Göz alıcı ve oldukça prestijli bir görsellik vaat eden renkli taş yüzük tasarımlarımız tarzıyla fark yaratmak isteyenler kadınların ilk tercihidir. Göz kamaştıran ışıltısıyla her odamda ilginin tam merkezinde yer alacak kadar iddialı tasarımlara sahip yüzük modellerimizde tarih boyunca en fazla değer verilen taşlar olan safir, yakut ve zümrüt kullanıyoruz. Pırlanta alışverişlerinizin yarım asırdan uzun süredir güvenilir ismi olan firmamızın internet markası olan tektaszamani.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde güvenlikle ilgili tüm standartlar karşılanmakta, deneyimimizle sizlere en ayrıcalıklı yüzüklere en cazip fiyat seçenekleriyle sahip olma fırsatı sunmaktayız.

Pırlanta Safir Yüzükler

Göz alıcı rengiyle çağlar boyunca insanlığın en çok ilgi gösterdiği değerli taşlar arasında yer alan safiri, pırlantanın eşi benzeri olmayan ışıltısıyla buluşturduğumuz yüzük modellerimizin tamamı kendi tasarımımızdır. Evlilik yıldönümlerinden düğünlere kadar her zaman armağan edilebilecek ve ömür boyu sürecek mutluluğun kaynağı olacak şıklığa sahip safir yüzük modellerimiz tasarım anlamında gerçekten özel, prestijli ve benzersizdir.

Pırlanta Zümrüt Yüzükler

Doğal taşların en değerlilerinden kabul edilen ve rengiyle her ortamda algı odağına dönüşen zümrüt ve pırlantanın büyülü ışıltısını, fark yaratan bir şıklığa dönüştüren pırlanta zümrüt yüzük modellerimiz şimdi indirimli fiyatlarla beğeninize sunuluyor. Bütçe dostu fiyatlara sahip zümrüt yüzük tasarımlarımıza eşlik eden pırlantalar sayesinde stil sahibi kadınlara, ayrıcalıklı bir şıklık vaat etmekte.

Pırlanta Yakut Yüzükler

Hayranlık uyandıran rengiyle pek çok anlam ve özellik atfedilen, bunun için en fazla rağbet gören değerli taşlar arasında yer alan yakut ile pırlantanın mükemmel uyumunu gözler önüne seren pırlanta yakut yüzük tasarımlarımız kendi tarzıyla farkını ortaya koymak isteyenlerin tercihidir. Şıklığın ve asaletin simgesi olan yakut taşa eşlik eden pırlantalarla bu yüzükler bir ömür boyunca sahip olduğu eşsiz görünümünü korur.

Renkli taşlı yüzük tasarımlarımıza şimdi indirimli fiyatlarla ve tektaszamani.com güvencesiyle sadece bir tıkla sahip olabilirsiniz.